تبلیغات
تنهای عاشق - دنیل رادکلیف«هری پاتر»

تنهام.....:(

دنیل رادکلیف، دوشنبه گذشته با جیمز لیپتون برای برنامه “در استودیو بازیگران” مصاحبه داشته است و در آن در مورد حرفه بازیگری (مخصوصا هری پاتر و اکوس)، زندگی شخصی اش، علایق و تنفراتش و مسائلی دیگر صحبت کرده است. گزارش هایی از محتویات این برنامه رسیده است که خلاصه ای از آن را می توانید در ادامه خبر به فارسی مطالعه کنید.


او از سه هفته اول از اولین فیلم هری پاتر می گفت که او را مجبور کرده بودند لنزهای سبز به چشمانش بزند. ولی چشم های او به این لنزها حساسیت نشان داده بود و تصمیم گرفتند بعدا توسط کامپیوتر چشم هایش را رنگی کنند که بعد از آن از خیر آن گذشتند. دنیل گفت: “برای این باید سبز می شد چون همه میومدن طرف هری می گفتند ‘اوه، هری… چشم های تو هم مثل چشم های مادرت سبزه’ ولی وقتی جلوتر می رسیدن دیگه باید می گفتن ‘چشم هات که سبز نیست!’”

کلمه مورد علاقه:
verdurous
- به معنی سرسبز - کلمه ای که همیشه از آن استفاده می کند. (به شوخی)

کلمه ای که بدش می آید: حد وسط (
mediocre)

چیزی که او را شارژ می کند: “وان حمام و آب بازی” (به شوخی گفت که مهمترین لحظه های زندگیش را در حمام گذرانده است). زندگی به طور کلی او را شارژ می کند به پیدا کردن رستوران های خوب هم علاقه دارد.
چه چیزی حالش را می گیرد: غیر حرفه ای بودن بین مردم، مخصوصا بازیگران.

صدایی که عاشقش است: صدای خوردن چوب کریکت به توپ.

صدایی که از آن متنفر است: صدای ضبط شده اش و صدای شکسته شدن مداد، وقتی که دارد چیزی می نویسد.

حرفه ای که دوست دارد: نویسندگی، خبرنگاری

آیا دنیل را در موقعیت های کمیک بیشتری خواهیم دید؟ بله. او می خواهد کارهای کمدی بیشتری بکند ولی فیلمی که صحنه های کمدی داشته باشد، نه کاملا کمدی.

سوال و جواب دانش آموزان از دنیل:

- برای اجراهای زنده چگونه خود را آماده می کنی؟
به یک موسیقی غمگین در
Ipod خود گوش می دهد و به جنایت های آلن (نقشی که در اکوس بازی می کند) بر علیه اسب ها فکر می کند - ولی آرام است و نگرانی ندارد.

- دوست داری با کی بازی کنی؟ ورد مورد علاقه ت چیست؟
ورد آلاهومورا (برای باز کردن درها) - وودی هارلسون بی نظیر است، جانی دپ و برادران کوئن.

- خط مشی اصلی بازی خود را از کتاب های هری پاتر می گیری یا فیلمنامه؟
اول فیلمنامه و کتاب هم به عنوان پشتیبان و بعد هم تذکرات استیو کلاوز (فیلمنامه نویس). او گفت کتاب های هری پاتر را چندین و چندبار نخوانده است زیرا عقده ندارد!

- تقاوت بین هالیوود و سینمای اروپا در چیست؟
در امریکا با بچه ها متفاوت از اروپا رفتار می کنند. استودیوهای فیلم ویژه هستند. هالیوود فیلم های اکشن فوق العاده ای می سازد (”می توانید تصور کنید فیلم اکشن فرانسوی این مدلی در بیاید؟”) از کسانی که زیرنویس فیلم ها را نمی خوانند هم متنفر است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Admin Logo
themebox Logo